Ekajans olarak yıllardır verdiğimiz hizmette;

Bir çok sosyal medya hesabın yabancı şahısların eline geçmesi ve sosyal medya hesap sahiplerinin mağdur olduğu ve hesapların üçüncü şahıslar tarafından farklı dolandırıcılık gibi işlemlerde kullanıldığı tespit edildiği ve hesap sahipleri mağduriyet yaşamıştır.

Ekajans firmamız profesyonel olarak ve uzun yıllardır tecrübesi ile verdiği; sosyal medya hesap hizmeti sayesinde mağdur olan binlerce sosyal medya hesap sahibinin hesabını tekrar kurtarma yaparak teslim etmiştir. Çalınan ve kapatılan İnstagram hesaplarınız yada başkasının eline geçen hesaplarınızı kurtarma hizmetini sunmaktayız. İnstagram hesabınız şüpheli işlemden veya çalındı ise sizlerede 7/24 sunduğumuz hizmetimizi sağlayabiliriz.

İnstagram hesaplarınızı daha kaliteli hale beraber getirelim…………..

 

WHATSAAP hattımıza yazabilir veya mail göndereblirsiniz.

Instagram Yönetimi İçin Öneriler;

En iyi bilgileri  ve anahtar kelimeleri sunalım.

  1. Sadelik (Kesinlikle Basitlik Değil.)
  2. Doğru Mesaj
  3. Ürüne Çağrı.

Sosyal medyada profesyonellik anlamında önceden yapılmış olanlar daha az ilgi görmesi ve algoritma tarafında dahi sırlama gerisinde kalmaktadır. Daha iyi bir algoritma için, daha özgün paylaşımlar hızlı bir etkileşim ile oranınızı her zaman en üst seviyelere yükseltecektir. Doğru  ve anlamlı içerik üreterek etkili bir sosyal medya olmazsa olmazlarını yapmış oluruz.

Seçilen görseller, video ve içerikler her zaman özgün olarak sunulmalı, sunulan içeriklerin topluma hitap etmesi sayfa takipçileri tarafından kısa sürede hızlı etkileşim alarak olumlu yönde büyüme sağlar.

Instagram’da Çekiliş Düzenleme başka bir yöntem mi?

Yöneticisi olduğumuz Instagram yönetiminde bir diğer önemli nokta ise “Instagram Çekilişleri”. Instagram’ın olmazsa olmazlarından gönderileri düzenlerken oldukça dikkatli olmalı. Sırf çekilişlere katılmak için Instagram hesabı açan yani size bir faydası olmayacak olan kitleyi bir anda sayfanıza toplayabilirsiniz. Çekilişler konusunda doğru zamanlama, doğru ödül seçimi ve kurgu çok önemlidir. Bu nedenle Instagram’da yarışma düzenlerken kurguya iyi çalışmalısınız.

İnstagram Takipçi Algoritması Nedir?

Sosyal medya hesabının olması tek başına yeterli olmamaktadır. Sosyal medyada neler olmalı mı? başta hesabınızda yeterli sayıda takipçiniz olamı. Sayfanızı etkin takip eden sağlam takipçileriniz. Takipçi nasıl artar sayfanızda. Doğal yöntem, çekiliş ve sunduğumuz platform hizmeti sosyal medyanızı biz yönetelim. Ekajans sosyal medya platformu ile hesabınızın takipçilerini doğal ve kaliteli olarak artırtılalım. Instagram büyük takipçili ve yüksek etkileşime sahip sayfaların sizin sayfanızı takip etmesini çok olumlu karşılayacaktır. Ayrıca algoritma, sayfanızda bir potansiyelin olduğunu algılayacaktır. Bu nedenle büyük takipçili ve referansı yüksek sayfaların sizin sayfanızı takip etmesini sağlamaya çalışın. Gelen beğenilere oldukça takip isteği göndererek dikkat çekmek de bir seçenektir. Böylece o anda aktif olan ve gönderinizle etkileşime girmiş olan kullanıcının sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI

Teknolojinin internet dünyasında hızlı büyümesiyle firmaların güvenilir olarak kendini tanıtması amacıyla internet dünyasında yer almaktadır. Firmanızın internetteki yeri uyumlu olan web sitenizdir. Kurumsal web tasarımınız, seo ve responsive (mobil uyum) da etkisi fazla olacaktır. Firmanıza özel web tasarım yaptırmak istediğinizde profesyonel bir firmadan olan EKAJANS firmamızdan hızlı ve güvenilir destek almanız gerekmektedir.

Kurumsal web tasarım, Blog web tasarım bir işletme ya da kurum ile ilgili olarak hizmet sunmakta olduğu kitleye doğrudan hitap etmesi nedeniyle tüm ayrıntılar tek tek ele alınarak inceleme ve analiz yapılarak çalışma yapılmalıdır.

Dijital dünyada sizi tanıtan yapılabilecek bir hata, firma saygınlığınızı ve prestijiniz açısından kötü sonuçlar sağlayabilir. Bir firma için Kurumsal İnternet Site Tasarımı yaptırılmak istenildiğinde işlem yapılacak Firmanın kurumsal renkleri, kurumsal kimliği, kurumsal fontu, kurumsal logosu, vizyonu, hizmetleri, ürünleri ve faaliyetleri hususlarında son derece uyum ve çerçeve içerisinde değerlendirilmeli ve kurumsal web site tasarımı bu etmenler dikkate alınarak dizayn edilmelidir.

Çalınan Hesap Kurtarma; Günümüz teknolojisiyle sosyal medya platformunda günden güne büyümektedir. Her geçen güncellen sosyal medya bir çok ülkede aktif olarak kullanılmaktadır. Kullanmakta olduğumuz instagram, facebook, twitter ve sosyal medya hesabının çalınması ile ilgili hesap güvenliğimizi koruma adına güçlü parola seçimi yapılmalı.

Çalınan Instagram Hesabınız Nasıl Geri Alınır?

Mevcut Instagram hesabı çalınan veya diğer adıyla hacklenen kişiler için ne yazık ki çok fazla yöntem bulunmakta.  Mevcut olarak hesapların kurtarılmasında bazı yöntemler sunulmaktadır. Bu yöntemlere kısa bakalım;

1.Yöntem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlantısı almaya çalışın. Eğer şifre sıfırlama bağlantısı gelirse derhal şifreyi değiştirin ve hemen ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yöntem: Instagram hesabınız çalındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz değiştiğinde veya kullanıcı adınız değiştiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değiştirirler. Instagram tarafından geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değiştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değiştiren sen değilsen, hesabını güvene al” ya da bazen “değişikliği geri al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslısınız ama genellikle saldırganlar e-posta adresini değiştirdiği için sizde bu ekran çıkmaz ve direk olarak “güvenlik kodu al” seçeneği çıkar: