İnstagram Yönetimi

Instagram Yönetimi İçin Öneriler;

En iyi bilgileri  ve anahtar kelimeleri sunalım.

  1. Sadelik (Kesinlikle Basitlik Değil.)
  2. Doğru Mesaj
  3. Ürüne Çağrı.

Sosyal medyada profesyonellik anlamında önceden yapılmış olanlar daha az ilgi görmesi ve algoritma tarafında dahi sırlama gerisinde kalmaktadır. Daha iyi bir algoritma için, daha özgün paylaşımlar hızlı bir etkileşim ile oranınızı her zaman en üst seviyelere yükseltecektir. Doğru  ve anlamlı içerik üreterek etkili bir sosyal medya olmazsa olmazlarını yapmış oluruz.

Seçilen görseller, video ve içerikler her zaman özgün olarak sunulmalı, sunulan içeriklerin topluma hitap etmesi sayfa takipçileri tarafından kısa sürede hızlı etkileşim alarak olumlu yönde büyüme sağlar.

Instagram’da Çekiliş Düzenleme başka bir yöntem mi?

Yöneticisi olduğumuz Instagram yönetiminde bir diğer önemli nokta ise “Instagram Çekilişleri”. Instagram’ın olmazsa olmazlarından gönderileri düzenlerken oldukça dikkatli olmalı. Sırf çekilişlere katılmak için Instagram hesabı açan yani size bir faydası olmayacak olan kitleyi bir anda sayfanıza toplayabilirsiniz. Çekilişler konusunda doğru zamanlama, doğru ödül seçimi ve kurgu çok önemlidir. Bu nedenle Instagram’da yarışma düzenlerken kurguya iyi çalışmalısınız.

İnstagram Takipçi Algoritması Nedir?

Sosyal medya hesabının olması tek başına yeterli olmamaktadır. Sosyal medyada neler olmalı mı? başta hesabınızda yeterli sayıda takipçiniz olamı. Sayfanızı etkin takip eden sağlam takipçileriniz. Takipçi nasıl artar sayfanızda. Doğal yöntem, çekiliş ve sunduğumuz platform hizmeti sosyal medyanızı biz yönetelim. Ekajans sosyal medya platformu ile hesabınızın takipçilerini doğal ve kaliteli olarak artırtılalım. Instagram büyük takipçili ve yüksek etkileşime sahip sayfaların sizin sayfanızı takip etmesini çok olumlu karşılayacaktır. Ayrıca algoritma, sayfanızda bir potansiyelin olduğunu algılayacaktır. Bu nedenle büyük takipçili ve referansı yüksek sayfaların sizin sayfanızı takip etmesini sağlamaya çalışın. Gelen beğenilere oldukça takip isteği göndererek dikkat çekmek de bir seçenektir. Böylece o anda aktif olan ve gönderinizle etkileşime girmiş olan kullanıcının sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz.