Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama nedir, dijital, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtma, günümüzde kullanılan teknoloji bünyesinde geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemi sunma.

Dijital pazarlama nedir, dijital, elektronik ortamda ürün ve hizmetinizi tanıtma, günümüzde kullanılan teknoloji bünyesinde geleneksel medyaya göre daha avantajlı ve tercih oranı yüksek pazarlama yöntemi sunma. Dijital pazarlamada yöntem bir firmanın ya da markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır. Günümüzde en yeni en geliştirilmiş açık pazarlama yöntemidir. Dijital kanalları kullanan bu verimli pazarlama yönteminin önde gelenleri internet, sosyal medya ve mobil platformlardır.

Son yapılan araştırmalara göre Türkiye nüfusunun %60 aktif olarak interneti kullanmakta bu da güncel satış tekniklerindeki dönüşümün sebebini açıkça ortaya koyuyor. E-ticaret ve mobil pazarlama güncel olarak tüketiciler tarafından alternatif yöntemleri seçerek ürünün satışını yapar. Dijital pazarlama geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha güncel ve yeni dünyaya uyum sağlıyor.

Dijital pazarlamayı önemsemeyen bütçe ayırmayan büyük ve orta ölçekli işletmeler satış konusunda rekabette pazardaki rakiplerine göre daha geri plana düşebilir. Dijital pazarlama ve dijital kanallar aracılığıyla kendinizi gösterip, markanızı tanıtabilir satışlarını arttırabilir, müşterilerinizle sistematik bir ilişki kurabilirsiniz.

Ekajans firmamız ile sizlere dijital dünya platformuna uygun olarak ürünleriniz daha kolay e-ticaret sitenize pazarlama imkanı, tek panelden yönetme imkanı, seo ve mobil uyumlu olarak anahtar teslim sunmaktayız. 7/24 destek platformu sayesinde çözüm ortağınız olmaktayız.